Kajakowy Fun

poznaj

Spływ Dunajcem

Czchów Dunajec splyw kajakowy

O Dunajcu

kilka słów o rzece

Dunajec to idealna rzeka na pierwszy spływ górski, który nie wymaga wcześniejszego przygotowania kondycyjnego ani doświadczenia w spływie górskimi rzekami.  Całkowitym amatorom kajakarstwa polecamy jednak skorzystanie z pomocy instruktora, który zapewni bezpieczeństwo oraz udzieli niezbędnych informacji i przeszkolenia.

W niektórych miejscach Dunajca nurt przyśpiesza i tworzy większe fale, dając silniejsze wrażenia. Prądy Dunajca miejscami same napędzają kajak, a kilka ruchów wiosłem wystarczy, aby bez wysiłku popłynąć w zamierzonym kierunku. Na spokojnych odcinkach leniwie płynąca
rzeka pozwoli odpocząć podziwiając przyrodę
wokół nas. 

O spływie

kilka słów o spływie

Spływ rozpoczyna się w Czchowie, miejscowości znajdującej się nieopodal jeziora Czchowskiego, który łączy się z jeziorem Rożnowskim. Koniec trasy znajduje się w miejscowości Rudka, koło Tarnowa. Długość trasa wynosi około 40 km, a przepłynięcie spływu zajmuje około 5-6 h. 

Trasa biegnie między innymi koło kąpieliska Chorwacja, Ruiny zamku w Melsztynie, przez Zakliczyn, Dąbrówkę Szczepanowską gdzie znajduje się wieża widokowa i wiele innych ciekawych miejsc, które można podziwiać podczas spływu. 

jak popłyniesz

Przebieg spływu

Start

Start spływu zaczyna się w miejscowości Czchów, obok jeziora Czchowskiego. 

Meta

Meta znajduje się w miejscowości Rudka.

Istnieje możliwość skrócenia trasy, według własnego uznania. Wszelkie informację pod numerem telefonu. 

Czas

Czas spływu trwa około 4 / 6 godzin. 

Mapa trasy

poznaj nasze pakiety

Cennik

Pakiet base

Pakiet dla osób, które mają własny transport i chcą skorzystać tylko z kajaków. 

Pakiet lazy

Pakiet dla osób, które chcą skorzystać z transportu busem do startu / ze startu na metę trasy. Transport na start jest liczony od ilości kilometrów od miejsca odbioru do startu. 

Pakiet sport

Pakiet skierowanych do osób, które po spływie nie będą mieć dość atrakcji i lubią spędzić czas jeszcze bardziej aktywnie. Powrót z mety na start trasy odbywa sie rowerem elektrycnym. 

Zarezerwuj termin spływu

    spływy kajakowe na weekend

    wspomnienia ze spływów